Lady Image - Prodlužování řas 

Lenka Cejnarová

tel. 608 313 711


Kosmetické služby

Trvalé líčení
- permanent makeup


Prodlužování řas


Mezoterapie
- okamžité omlazení pleti


Gelové nehty


Detoxikace těla


Omnilux


Péče o nohy


Péče o ruce


Kontakt
Prodlužování řas "řasa na řasu"

Cena - 1700 KčToužíte po sexy dlouhých a hustých řasách? Pak využijte jedinečné nabídky a nechte si prodloužit řasy pomocí nejnovější technologie neviditelného spoje, lepením řasy na řasu. Spojení je pevné, flexibilní, odolné a bezpečné. S těmito řasami se ráno probudíte již „ nalíčená“ a jste kdykoliv upravená a můžete se s nimi bezstarostně oddávat svým oblíbeným aktivitám jako je sport, plavání či sauna bez obav z kruhů pod očima.


Při šetrném zacházení vydrží až do té doby, kdy vypadnou Vaše přirozené řasy (obnova řas je 60-90 dní). Jelikož denně ztrácíme několik řas, je během 3-4 týdnů vhodné řasy částečně doplnit, aby byl zachován stále přirozený efekt. Aplikace je bezbolestná a trvá cca 2,5 hodiny. Doplnění cca 1,5 hodina. Během této doby ležíte a odpočíváte.


Díky širokému výběru druhů řas je jejich prodlužování vhodné pro všechny věkové kategorie.


Péče o prodloužené řasy


Prvních 24 hodin po prodloužení se vyhněte kontaktu s vodou a do 48 hodin kontaktu s párou (sauna), protože adhezivo vyžaduje čas, aby úplně zaschlo a působilo co nejdéle.


Na oční okolí používejte pouze bezolejová odličovadla na bázi vody. Vyhýbejte se pomůckám z vaty, vhodnější jsou např. papírové kapesníčky. Zamezte tření očí, tahání za řasy, otírání froté ručníkem, není vhodné používat kleště na řasy. Řasenka není potřebná, neboť Vaše oči budou stále zvýrazněné. Pokud na řasence budete přesto trvat, použijte řasenku specialni na umele rasy a naneste ji pouze na konce řas. Řasenku odstraňujte každý den, jinak se vytvoří vrstva, která se velmi těžko smývá.
Domácí rodlužování řas

Zahrnuje hodinové zaškolení v kosmetickém salonu. Odnášíte si hotové řasy domů a dle potřeby si aplikujete řasy sama doma. Řasy se dají použít vícekrát.

Cena od 450 Kč
Lenka Cejnarová --- Náměstí Republiky 55, 530 12 Pardubice, tel.:608 313 711 --- Lenka Cejnarová