Lady Image - Omnilux 

Lenka Cejnarová

tel. 608 313 711


Kosmetické služby

Trvalé líčení
- permanent makeup


Prodlužování řas


Mezoterapie
- okamžité omlazení pleti


Gelové nehty


Detoxikace těla


Omnilux


Péče o nohy


Péče o ruce


Kontakt


Omnilux

Světelná lasserova terapie LED

Cena 180 Kč za 20 minut


Nejlépe využít až 10 sezení. Nejlepší efekt je při použití s kolagenem, který používáte i doma.
Lampy LED různého zdroje světla, jsou dnes převratem v kosmetice i medicíně ! Lékaři dvanáct let bádali a zkoumali účinky světla, než byl tento léčebný systém vyvinut. Jejich použití je takřka bez hranic.


Omnilux lampa je velmi oblíbená i při kosmetickém ošetření pleti. Všechny kosmetické přípravky pod Omnilux lampou mnohonásobně zvýší svoji účinnost. Velkých výsledků se dočkáme i při samostatném působení Omnilux světla mezi jednotlivými ošetřeními.

Klinicky potvrzeno:


 • červené světlo stimuluje kolagen a elastin
 • odstraňuje známky stárnutí,akné,pigmentace
 • o 150 - 200% rychlejší regenerace buněk
 • omlazení pleti
 • viditelný liftingový efekt
 • minimalizace vrásek
 • hojení jizev
 • neobsahuje UVA,UVB ani infrazáření
 • aktivace látkové výměny kůže a tím:
 • obohacení kyslíkem
 • zrychlená detoxikace
 • snížení vlivu vnějšího okolí
 • zlepšení hydratace pokožky
 • zesílené působení kosmetických výrobků
 • Navíc jednotlivé dávky světla mají optimální, přesně spočítanou intenzitu, takže po aplikaci nedochází k barevným změnám pokožky, k poškození mazových žláz ani k nežádoucímu přehřívání tkání. Terapie jsou tak zcela neinvazivní a nevyžadují rekonvalescenci.


Intenzivní červené světlo a nachází využití při obnově a regeneraci tkání. Dodává do pokožky optimální dávku světla s vlnovou délkou nejvhodnější pro maximální aktivaci buněk, případně pro co nejlepší vstřebání účinných látek, které se na pleť před ošetření mohou nanést. Prostorově řešena lampa zajišťuje, aby celá ošetřovaná oblast byla ozařovaná se stejnou intenzitou ze všech stran. Funguje jako napínač pleti, povzbuzuje přirozenou tvorbu kolagenu, výborně se hodí k zásadnímu neinvazivnímu omlazení obličeje, krku i dekoltu. Je skvělý k hojení i jako světelný zdroj v rámci fotodynamické terapie.

Intevzivní žluté světlo 590nm- dodává energii pro kožní buňky,podporuje látkovou výměnu,na buněcné 'urovni,posílení inunity,odstrňuje otoky v pokožce

Intenzivní modré světlo-má nejvyšší biologickou aktivitu. Jeho délka 415nm.Byl vyvinut především pro ošetření akné; jeho záření totiž likviduje látku citlivou na světlo, která je součástí bakterií způsobujících akné.Podpora regenerace pokožky při popáleninách a atopickem ekzému. Mimo to se přístroj používá v rámci fotodynamické terapie při léčbě aktinických keratóz, předrakovinných změn pokožky. Modré světlo s kombinací se světlem zeleným nachází své uplatnění i při terapii "zimních depresí", způsobených nedostatkem světla v zimě - bylo prokázáno, že právě kúra může stavu postižených osob výrazně pomocí.

Intevzivní zelené světlo 560nm- neutralizuje,uklidňující učinky při migrénách,pozitivně působí na lymfatický systém

Modré světlo s kombinací se světlem zeleným nachází své uplatnění i při terapii "zimních depresí", způsobených nedostatkem světla v zimě - bylo prokázáno, že právě kúra může stavu postižených osob výrazně pomocí. Vitamín C a kyselina Hyaluronová Okamžité vyhlazení pleti!!Pleť nemusí stárnout! Tato kyselina je přirozenou součástí mezibuněčné hmoty kůže. Množství kyseliny hyaluronové v kůži klesá s věkem a výsledkem je snížení napětí a pružnosti pokožky, hydratace a tvorba vrásek. S omnilux světlem se vpraví bez bolesti hluboko do kůže, kde nasává vodu a zvětšuje svůj objem. Pleť je vyhlazená, pevná, hydratovaná. Výsledek trvá několik měsíců. Doporučené ošetření : 3 krát po 5 dnech

Proč COLLAGEN

Kolagen je nejdůležitější bílkovina v každém organismu tedy i v lidském. Existuje u všech obratlovců, což znamená že se nachází nejen u člověka . U člověka tvoří kolagen cca. 30% celkové masy lidské bílkoviny, a 70% masy kožní bílkoviny, vazivové vrstvy kůže pod pokožkou /škáry/ tedy hlavní části kůže. Kolagen je značně důležitá bílkovina organismu a to díky své struktuře a důležité funkci, kterou vykonává. Hlavní příčinou stárnutí kůže je nedostatek našeho vlastního kolagenu a vody v pokožce, které mají na starost pružnost a pevnost kůže. Čím více stárneme, tím je kolagenu a vody v pokožce méně a tak se zhoršuje její pružnost a vzhled. Samozřejmě že záleží i na dalších faktorech. S přibývajícím věkem i mazové žlázy omezují svou činnost a tak se pokožka nedokáže tolik promastit. Není tak vláčná a pružná. Ztrácí se tak i více vody, což způsobuje dehydrataci pokožky.

Dá se tedy říci, že je pokožka závislá na tom co jí dodáváme a jak o ní pečujem.

Aplikace Collagenu je pro Vás příjemným relaxem a zároveň vidíte okamžitý efekt. Díky použití Omnilux se COLLAGEN PALATINE dostává hlouběji do pokožky . Výsledek je pak opravdu až překvapivý. Vaše vrásky tak viditelně ztrácejí svou hloubku.

Cena přípravku 890 Kč

Lenka Cejnarová --- tel.:608 313 711 --- Lenka Cejnarová