Lady Image - Mezoterapie 

Lenka Cejnarová

tel. 608 313 711


Kosmetické služby

Trvalé líčení
- permanent makeup


Prodlužování řas


Mezoterapie
- okamžité omlazení pleti


Gelové nehty


Detoxikace těla


Omnilux


Péče o nohy


Péče o ruce


Kontakt


Mezoterapie

Dejte pleti napít !!


Trápí Vás celulita nebo hluboké vrásky, ochabuje kůže na obličeji a dekoltu, dělá se vám druhá brada?


Pečujete o sebe, ale nic výrazně nezabírá a nechcete jít pod skalpel?Něco z historie mezoterapie

Pokud se Vám zdá metoda mezoterapie něco nového a nevyzkoušeného, pak jste na omylu, protože mezoterapii objevil francouzský lékař Michel Pristor již v roce 1952! Od roku 1987 byla oficiálně uznána za nedílnou součást klasické medicíny a rozšířena po celém světě

Mezoterapie je hlavně v zahraničí jedním z nejnovějších a nejpopulárnějších způsobů redukce vrásek a projevů celulitidy Mezoterapie je vpravování účinných, koncentrovaných, čistě přírodních sér přes pokožku do kůže, popř. kostí a kloubů. Roztoky obsahují vysoké koncentrace vitamínů, aminokyselin a enzymů. Tyto látky mají zásadní význam pro léčbu a zlepšení stavu. Význam mezoterapie je v cílené péči o celé tělo (pokožku, kůži, klouby, vlasy).

V pokožce je ochranná vrstva - tkz. membrána, která chrání organismus před prostupem škodlivých látek, virů a bakterií do těla. Tato membrána ale též zabraňuje průchodu potřebných látek. Kosmetické a další přípravky (krémy, mléka, masky, masti atd.) v drtivé většině touto membránou neprojdou. Molekuly účinných látek jsou příliš veliké a ochranná vrstva kůže je zastaví. Pomocí mezoterapie se dostanou léčivé látky ve vysoké koncentraci na potřebné místo. Proto jsou rychlé a viditelné účinky.. Původní terapie spočívá v mnohočetné aplikaci léčivých látek injekcemi do kůže a podkoží.Mezoterapie invazivní - metoda je velmi účinná, avšak nevýhodou jsou všechna rizika spojená s invazivním, tedy operačním, zákrokem (značná bolestivost, modřiny, záněty, rekonvalescence).

Nová metoda nazývaná Neinvazivní Mezoterapie - zajišťuje rovnoměrný prostup aplikovaných látek buněčnými membránami a mezibuněčným prostorem do kůže pomocí elektromagnetického vlněni. Nedochází k žádnému porušení kůže, ani k bolesti. Tato metoda, objev oceněný v r. 2003 Nobelovou cenou, zavede účinné látky bez poškození přímo do buňky.


Využití

 • lokální redukci podkožního tuku (4-6 sezení po 14 dnech)
 • lokální odbourávání celulitidy (6-15 sezeni po týdnu)
 • hydrataci, omlazení a zpevnění pokožky (3-4 sezeni po týdnu)
 • vyhlazení vrásek ( 3-4sezení po týdnu)
 • účinná pomoc při vypadávání vlasů, bolestí zad a kloubů, artritidy, po sportovním zranění(5-7osetření po týdnu u vlasů po 3-4týdny)
 • velmi zlepšuje stav jizev, strií a akné(4-6sezeni po týdnu)
 • detoxikace těla mezoterapií (1 - 3 sezení po 10 - 14 dnech)


Omlazení pleti,vyhlazeni vrasek za pomoci kys. hyaluronové:
v péči o pleť se používá kys. hyaluronová s dalšími výtažky z bylin. V pleti se silně zvýší hydratace, omlazení a zpevnění pokožky, vyhlazení vrásek, lifting. V mezoterapii se používají i přírodní látky místo botoxu, které vypnou pleť bez jakýchkoliv negativních následků. Doporučené 3 až 4 aplikace po týdnu.

Cena jednotné ošetření 1000 Kč. Při zakoupení permanentky na 4 ošetření 3200 Kč.


Mezoterapie řeší velkou škálu problémů s kůží. Ošetřuje též velmi citlivou pleť, jizvy, strie, akné, žilky, popáleniny, otoky, tmavé kruhy pod očima, podlitiny po operacích víček atd.

Cena ošetření od 300 Kč.


V péči o tělo je viditelná redukce podkožního tuku, lokální odbourávání celuliti (nastartuje správný režim kůže),zpevnění povadlé kůže, odstranění tuku pod bradou, regenerace a zpevnění dekoltu a poprsí. Celulitou postižené partie jsou nejčastěji hýždě a stehna, břicho, nebo paže. Celulitidou trpí až 80 % žen, dle statistických údajů je dnes celulitida většinou hodnocena jako závažný estetický a často velmi frustrující problém.

Cena od 600 Kč.


Na místech kde jsou viditelné tukové polštáře - nejvíce břicho, stehna. Např. na břiše se dá odstranit vrstva 2-4cm. Účinek bývá velmi zřetelný už po třetím zákroku, ale u někoho již po prvním ošetření. Efekt přetrvává , ale je závislý na životním stylu.

Odstraněni projevů druhé brady - zpevnění kontur a odstranění nahromaděného tuku. Doporučený počet ošetření je 3-8 sezení. Kombinace s metodou „Cavito“ dosahujeme výsledků srovnatelných s plastickou operací, ale bez bolesti a jizev.

Péče proti vypadávání vlasů - pro ženy i muže. Plešatost by neměla být starší 5let. Doporučeno je 7 aplikací s měsíčními rozestupy. Po první aplikaci - po měsíci rostou již nové vlasy, nastává silná regenerace.
 1. CO je nutné vědět:

 2. Na udržení stálých výsledků, při odbouravání tuku a rudukci celuliti je důležitý dodržet dobrý životní styl, pitný a pohybový režim.
  Před a po aplikaci nepít alkohol, kávu, sycené vody, nejíst čokoládu, tučná jídla - podle aplikovaných látek .
  U zničené pleti solárním zářením nejsou žádné výsledky - toto poškození je nevratné.

 3. Kontraindikace:

 4. - těhotné a kojící ženy, děti
  - neinvazivní metoda: kardiostimulátory, kovové implantáty
detoxikace tělaLenka Cejnarová --- tel.:608 313 711 --- Lenka Cejnarová