Lady Image - Makeup 

Lenka Cejnarová

tel. 608 313 711


Kosmetické služby

Trvalé líčení
- permanent makeup


Prodlužování řas


Mezoterapie
- okamžité omlazení pleti


Gelové nehty


Detoxikace těla


Omnilux


Péče o nohy


Péče o ruce


Kontakt
Permanentni Make-up (Trvalé líčení)

Nejlepší investice, která nese radost při každém pohledu do zrcadla – VŽDY KRÁSNÁ A SPOKOJENÁ SAMA SE SEBOU!


Sníte o plnějších rtech, aniž by jste použila rtěnku?
Sníte o výraznějším obočí bez zásahu tužky?
Chtěla byste, aby Váš pohled byl stále podmanivý – nezávisle na tom, že jste se třeba právě probudila?
Pak je permanentní make-up (PMU) něco pro Vás!
Jestliže chcete vypadat dobře, ale přitom přirozeně, máte nedostatek času nebo Vás líčení zatěžuje, můžete tento problém vyřešit permanentním make-upem. Permanentní make-up je metoda, při které se do horní vrstvy pokožky vpravují přírodní barviva nebo-li MICROPIGMENT a tím se dosahuje požadovaného zvýraznění nebo i vymodelování dané partie obličeje. Permanentním make-upem lze upravit např. velikost obočí, zvýraznit oční linku nebo rty, ale také vyrovnat jejich asymetri.
Proč je vhodný prave pro Vás?

 • Pohodlí - vypadat co nejlépe 24 hodin denně, 7 dní v týdnu
 • Alergie na líčidla, citlivá pleť
 • Nošení brýlí nebo kontaktních čoček
 • "Nejistá ruka " z důvodů artritidy
 • Nechuť několikrát denně upravovat klasický make-up
 • Permanentní make-up vám umožní vypadat dobře při sportu, pobytu v přírodě i u vody
 • Díky permanentnímu make-upu budete působit přírodním, výrazným a upraveným dojmem
 • Retuš ztráty vlasů a ochlupení v důsledku alopecie,chemoterapie, úrazu, popálení nebo chirurgického zákroku
 • Retuš jizev po plastických operacích, úrazech, ablacích, rozštěpech
 • Retuš skvrn způsobených vitiligem
Nevhodný permanentní make-up je např. pro osoby užívající léky na snížení krvácivosti (Heparin, Varfarin), užívající psychofarmaka, antibiotika nebo při silné cukrovce.


PROFESIONALITA našeho kosmetického studia:


 • kosmetické studio, které splňuje nejvyšší nároky hygienické ochrany
 • certifikované pracoviště pro aplikaci PMU
 • použití speciálních přípravků pro znecitlivění pokožky při aplikaci PMU, nejvyšší komfort pro klientku
 • strojek MediuTECH-PerfecProColor využívá patentovanou metodu precizní aplikace mikropigmentu pomocí cartridgí. Je zde zajištěna vynikající kvalita práce.
  • jednorázová cartridge je tvořena speciální jehlou a jejím přesným vedením, které zajišťuje precizní aplikaci mikropigmentu do požadovaného místa
  • každá cartridge má přesné vedení v závislosti na počtu jehel, což zaručuje, že zde nedochází k vychýlení jehly při vpichu

Kosmetické studio nabízí komplexní nejmodernější službu trvalého líčení:

 • dokonalé technické vybavení s použitím mikropigmentů, vynikající přípravky pro znecitlivění pokožky před aplikací PMU a zároveň přípravky na ošetření.
Před aplikací PMU bude předkreslen a zkonzultován ideální tvar obočí a rtů s klientkou a nasledně zákrok proveden. Barevné poradenství a perfektní vystižení typu klientky je přesně to, co krásu každé ženy umocňuje. Permanentní make-up se provádí na 2 sezení, které jsou zahrnuty v ceně, tzn. zákrok a 1 následující korekce do 2 měsíců od zákroku a je nutné dodržovat následující pokyny:


 • po aplikaci permanentního make-upu může dojít k zarudnutí, mírnému otoku, který během krátké doby odezní
 • po aplikaci rtů – doporučujeme nesjednávat si důležité schůzky – (otok, výrazná barva), rty se jemně potírají krémem, který kosmetička doporučí
 • po aplikaci očních linek – mírný otok víček může přetrvávat ještě do druhého dne, klientka si může přikládat na oči studené obklady, nebo vykapávat oči oční vodou. Víčka se nepotírají žádným krémem nebo mastí. Přísný zákaz používání očních stínů po dobu 1 týdne.
 • po aplikaci obočí po aplikaci je barva výraznější, tmavší než bude po vyloupnutí stroupků. Místo jemně potírat doporučeným krémem, netrhat stroupky.
Tři týdny po aplikaci nenavštěvovat solárium, saunu nebo bazén. Místo permanentního make-Up udržovat v čistotě, suchu a jemně ošetřovat doporučeným krémem. Veškerý materiál, který se používá k aplikaci permanentního make-upu, je sterilní, jednorázový, není nutné se tedy obávat přenosu jakékoliv infekce. Definitivní odstín pigmentu se projeví až měsíc po aplikaci. Trvanlivost je individuální, v závislosti na promaštění síle pokožky, množství pigmentu, slunění, hormonální hladině, v průměru však 1 -3 roky (jsou však i klientky, které přichází na jeho obnovení po 5 - 6 letech).
Základní cena:

HORNÍ LINKY 2.600 - 2.800 Kč
DOLNÍ LINKY 2.200 Kč
HORNÍ A DOLNÍ LINKY 3.800 Kč
OBOČÍ 3.000 Kč
KONTURA RTŮ 3.800 Kč
KONTURA RTŮ, VYSTÍNOVÁNÍ, KOREKCE TVARU, ZVĚTŠENÍ RTŮ 4.300 - 4.800 Kč
AKCE horní a dolní linky 2900 Kč

OŽIVENÍ BARVY - se provádí maximálně do 2 let od prvního zákroku a jedná se pouze o 1 návštěvu. Pokud si klient vyžádá doplnění, doplácí cenu zákroku do plné výše.


Obočí – Kompletní rekonstrukce nového obočí, změna šířky tvaru i barvy původního obočí, doplnění chybějící části obočí. Prořídlé obočí lze zahustit vykreslením jednotlivých chloupků ve směru růstu.


Oči – Vaše oči přirozeně zvýrazní nenápadná tenká linka vtetovaná těsně na hranici linie řas. Tímto způsobem lze vtetovat horní i dolní linky.


Rty – Kontura rtů je vhodná pro zvýraznění dokonalého tvaru rtů. Pro rty bledé, s drobnou nerovností se užívá kontury a částečným nebo úplným vystínováním. Rty lze touto technikou opticky zvětšit i zmenšit.

Lenka Cejnarová --- Náměstí Republiky 55, 530 12 Pardubice, tel.:608 313 711 --- Lenka Cejnarová