Lady Image - Detoxikace těla

Lenka Cejnarová

tel. 608 313 711


Kosmetické služby

Trvalé líčení
- permanent makeup


Prodlužování řas


Mezoterapie
- okamžité omlazení pleti


Gelové nehty


Detoxikace těla


Omnilux


Péče o nohy


Péče o ruce


Kontakt


Detoxikace těla

Detoxikační koupel nohou představuje moderní, velice účinný a jednoduchý způsob, jak zbavit buňky toxinů a jak uvést naše energetické pole opět do rovnováhy.´´ DOCHÁZÍ K ODKYSELENÍ TĚLA
KOUPEL je metoda detoxikace a harmonizace těla. Praktická a jednoduchá detoxikační metoda, která navozuje rovnováhu těla, mysli a ducha a přináší pevné fyzické i duševní zdraví.

Detoxikační koupel nohou

Hned po první kúře jsem pocítila nesmírnou lehkost. Zmizel pocit těžkých nohou (trpím na křečové žíly a záněty v koleni). Po půlhodině ? tak dlouho jedno sezení trvá ? má člověk vždy žízeň, a to i přesto, že součástí detoxu je pití. Do hodiny se dostaví příjemná únava. Při druhém sezení, jsem opět zažila pocit odlehčení a zbavení se tíhy v nohou a to se opakovalo každé následující sezení.Vždy potom se mi jeden až dva dny lépe chodilo do schodů a ze schodů, které mi jinak dělá potíže. Při dalších detoxikačních půlhodinách jsem se už těšila i na celkovou relaxaci: člověk si pohodlně sedí, nohy ve vodě a užívá si klidu s vědomím, že navíc prospívá svému tělu. Jen musím myslet na to, že bývám po kúře trochu víc unavená a je třeba po zbytek dne hodně pít.

Urbánkova 61let,Praha


Podle čínské medicíny, která má více než 4 tisíce let starou tradici, existuje v lidském těle kolem 72 000 neviditelných energetických drah, které vedou tok životodárné energie a nabíjejí náš organizmus. Jestliže dojde na tomto vedení k poruše, či bloku, dochází k nedostatečné práci tělesných systémů a v konečném důsledku k zdravotním problémům.
Tato metoda je součástí tzv. vibrační medicíny, jejímž zakladatelem byl dr. R. Rife, který objevil, že určité el. frekvence zabraňují rozvoji nebezpečných chorob, likvidují bakterie a viry a dokáží tak ochránit naše tělo.

Cena detoxikační koupele je 480 Kč
 • detoxikační koupel 1 - 6 sezení po týdnu
 • detox mezoterapií 1 - 3 sezení po 10 - 14 dnech
 • (četnost sezení je daní podle specifikace problému)

Detoxikační koupel prospěje

téměř každému, dokonce i těm, kdo si myslí, že jsou úplně zdrávi. Máte-li bolesti, jste-li unavení nebo vyčerpaní, začněte s detoxikací ihned. Váhat by neměl ani ten, kdo pravidelně bere léky. Elektrolytická detoxikace stimuluje vyměšování, takže podporuje uvolňování toxinů a dalších škodlivin. Nenutí však tělo k vylučování vitamínů, minerálů, živin nebo léků.
Ionizační detoxikace nabízí rychlou, účinnou a bezpečnou metodu stimulace a vyvážení bioenergetických polí těla, zlepšuje funkčnost orgánů a podporuje autodetoxikaci. Mějte na paměti, že pokud je vám třicet, čtyřicet nebo padesát, strávili jste stejně tolik let tím, abyste se “dopracovali” ke svému současnému zdravotnímu stavu a toxicitě. Proto vám vřele doporučujeme, abyste pravidelně a průběžně podstupovali stimulační a detoxikační kúru ,která má smysl při návštěvě (8*-10* dvakrát týdně)
DETOXIKAČNÍ KŮRA sedoporučuje v 8 až 10 sezeních dvakrát týdně nebo samostatné návštěvy při specifických problemech:
 • Únava, nedostatek energie, snížená výkonnost
 • Zhoršená schopnost regenerace po výkonu, nemoci
 • Bolest hlavy, migrény
 • Těžké a oteklé končetiny, bolesti ve svalech
 • Poruchy prokrvování nohou a rukou (studené končetiny) a orgánů
 • Velká citlivost na chlad a vlhkost, pocit chladu v těle
 • Častý pocit plného žaludku a břicha, někdy zácpa
 • Pokles imunity a časté onemocnění dýchacích cest, nachlazení
 • Zvýšená náchylnost k infekčním nemocem a zánětům
 • Zpomalení metabolismu a tendence k nadváze,celulitida
 • Deprese a špatná regenerace organismu po zátěži
 • Špatná nálada až apatie
 • Pokles libida a impotence

Obecně lze říci, že léky na stimulaci imunitního systému, regulaci určitého nedostatečně fungujícího orgánu nebo na povzbuzení detoxikace jsou považovány za kompatibilní s iontovou koupelí.

Kontraindikace:

 • Ten kdo má v těle nějaký implantát fungující na baterie, jako je například kardiostimulátor. Obyčejný kovový implantát nevadí, pokud není voperován do ruky či nohy nebo do jiné části těla, přímo ponořené do lázně.
 • Lidé, kteří berou léky na úpravu srdečního rytmu nebo kteří trpí hemofilií. Epileptici.
 • Osoby s transplantovanými orgány nebo bypassem, které mají předepsány léky proti odmítavé reakci organismu.
 • Rovněž lidé užívající dlouhodobě léky k udržení základních životních funkcí.
 • Těhotné ženy (cca. po druhém měsíci těhotenství)

Teoretické základy detoxikační koupele

U lidí zdravého organismu mají buňky záporný potenciál v rozmezí 70-90 milivoltů, probíhá absorpce živin a vylučování toxinů normálně. Oproti tomu stresované nebo poškozené buňky vykazují záporný potenciál v rozmezí 10-20 milivoltů, takové buňky přijímají minimum živin a vylučují minimum toxinů.
Toto bioenergetické pole je přijímáno tělem skrze nohy a rozváděno dále do celého těla několika způsoby. Zaprvé, jsou stimulovány veškeré reflexní zóny a akupunkturní body, jenž se nacházejí na chodidlech (příp. dlaních) čímž se velice účinně stimulují i jim odpovídající orgány a systémy v těle, dále je pak toto pole rozváděno nervovým systémem, ve kterém se začnou odstraňovat bloky, a na který tato terapie blahodárně působí. Především je však toto bioenergetické pole přijímáno krví, u které významě zlepšuje schopnost mikrocirkulace, a dalšími tělesnými tekutinami, kterými je posléze dále šířeno do celého těla, ke všem orgánům a systémům, které jsou takto stimulovány a začínají správně a intenzivně pracovat na vyčištění těla od škodlivých látek a toxinů, jenž se během života v našem těle nahromadily.
Během detoxikační kúry může docházet ke zbarvování vody v lázni a to většinou do žluta, hněda, hnědozelena nebo i do černa.Lenka Cejnarová --- tel.:608 313 711 --- Lenka Cejnarová